Pradėjo veikti festivalio "Tylos!" interneto svetainė

Šiais metais Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigia režisieriaus Rimo Tumino vadovaujamas režisierių kursas. Pirmasis dešimties jaunų menininkų susitikimas su būsimais žiūrovais – teatro festivalis „Tylos!”. Jo programoje siekiama pristatyti jauniausią teatro menininkų kartą, kuri suteiks naujų impulsų Lietuvos kultūriniam gyvenimui. Festivalis prasidės gegužės 26 d. ir truks iki liepos 4 d.

Jaunųjų režisierių, aktorių, scenografų diplominiai darbai dažniausiai lieka po akademine uždanga – festivalis „Tylos!” siekia ją praskleisti, sudaryti galimybę naujų kūrybinių idėjų ir žiūrovo dialogui. Tikimasi, kad vienintelis vasarą sostinėje vyksiantis teatro festivalis sukurs aplinką debiutuojantiems teatro menininkams ir užpildys ištuštėjusias miesto scenas.

Festivalyje planuojama pristatyti 10 premjerinių spektaklių, 30 dar nežinomų, bet talentingų ir ambicingų jaunųjų teatro kūrėjų – režisierių, aktorių, scenografų, kompozitorių.

Gegužės 9 d. pradėjo veikti festivalio svetainė http://www.tylos.lt/, kurioje galima rasti išsamią festivalio programą, taip pat kitos įvairios ir naudingos informacijos apie festivalio renginius bei jaunuosius menininkus. Taip pat pradedama prekyba bilietais http://www.bilietai.lt/ ir VMT kasose.

„Festivalio „Tylos!” info

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija