Paskirta Vilniaus mažojo teatro vadovė

LR Kultūros ministras Šarūnas Birutis paskyrė Daivą Baltūsytę - Len Valstybinio Vilniaus mažojo teatro vadove.  Daiva Baltūsytė – Len paskirta penkerių metų kadencijai.

Daiva Baltūsytė – Len Vilniaus mažajame  teatre dirba daugiau kaip trejus metus. Nuo 2014 m. rugsėjo  ji buvo laikinoji teatro vadovė ir jau  įrodė puikius gebėjimus vadovauti kolektyvui,  mat praėjęs sezonas  buvo  turtingas  įvykių: premjerų, gastrolių, 25 m. jubiliejui skirtų renginių. Vadovaujant  Daivai Baltūsytei – Len teatre jau gimė tokios premjeros kaip „Septyni nykštukai ieško Snieguolės“ (rež. E. Jaras), „Savižudis“ (rež. G.Tuminaitė), „Minetis“ (rež. R.Tuminas).

Naujosios vadovės paskyrimo data sutampa su nauja G.Tuminaitės premjera „Bedalis ir labdarys“.  Lapkričio 11 d. yra istoriškai svarbi data teatrui. Mat šiandien yra lygiai dešimt metų kai šis teatras ėmė veikti Gedimino pr. 22, nuolatiniuose savo namuose, kurie per pirmąjį dešimtmetį daugeliui tapo jaukiausia miesto kultūrine erdve ar net antraisiais namais.

Naują vadovę jau pasveikino ir Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas bei meno vadovas R.Tuminas, kuris įteikė specialiai šiai progai sukurtą rankų darbo šokoladinį rašiklį. Teikdamas šią dovaną maestro linkėjo rašyti tik didžiausius honorarus, samdyti geriausius aktorius, režisierius, dramaturgus.

 

 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija