Mažasis teatras į save ir žiūrovus pažvelgs „Kitu kampu“

Gegužės 28, birželio 5 dienomis Mažajame teatre bus pristatytas naujas projektas „Kitas kampas“, kuriame dalyvaus visas būrys įvairių kartų šio teatro aktorių. „Kito kampo“ pagrindinis šūkis – „Humoras. Spontaniškumas. Kūryba“. Šio projekto dalyviams improvizacija – tai kūryba ir atlikimas tuo pat metu.

Be išankstinio pasiruošimo, išmokto mintinai teksto ar mizanscenų, aktoriai veikia čia ir dabar. Vedantysis arba žiūrovai pasiūlo aplinkybę, personažą arba santykius tarp veikėjų, ir aktorius pradeda veiksmą ten, kur jis yra, ir improvizuoja su tuo, ką turi. Viskas vyksta spontaniškai ir su aistra. Emocijos ir intuicija yra svarbiau už logiką.

Čia nėra geros ir gilios literatūros, bet yra azartas ir gyvybiškumas, paprastumas ir nuoširdumas. O ir išminties perlų pasitaiko... Tai vienintelis ir nepakartojamas vyksmas, į kurį aktorius neria stačia galva, nežinodamas, išplauks ar ne. Tai balansavimas tarp genialumo ir visiško „susimovimo“. Bet net ir „susimovus“ nuotaika nei sau, nei žiūrovui negadinama. Nes pagrindinis improvizacijų šou tikslas – smagiai, jaukiai, draugiškai ir linksmai praleisti laiką kartu.

VVMT informacija

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija