Vilniaus mažasis teatras kviečia tapti Mecenatu

Vilniaus mažojo teatro vadovė Daiva Baltūsytė – Len dalyvavo BNI verslo pusryčiuose ir susitiko su 50 Vilniaus verslo atstovų.  
BNI – tai verslo rekomendacijų organizacija, kurianti  finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams, padedanti  užmegzti ir palaikyti patikimus, ilgalaikius verslo santykius tiek didelėms kompanijoms, tiek mažiems verslams. Remdamasi aiškiomis vertybėmis, kuria išskirtinę verslo kultūrą.

BNI verslo pusryčiai – dažnam įmonės vadovui svarbiausias savaitės verslo susitikimas, kuriame mezgamos naujos vertingos pažintys, keičiamasi rekomendacijomis bei kuriama verslo partnerystė. Susitikime dalyvavo įvairių verslo sričių atstovai, ieškantys naudingų bendradarbiavimo galimybių, naujų  vertingų  verslo kontaktų.  Jiems Daiva Baltūsytė – Len pristatė Vilniaus mažąjį teatrą ir galimybę tapti šio unikalaus teatro Mecenatu.       

Vilniaus mažasis teatras siekia rasti Mecenatą, ne tik norintį prisidėti prie Lietuviško teatro stiprinimo, bet ir tikinčiu, jog būtent šis teatras yra vienas įdomiausių  savo režisūrine mokykla, tradicija, repertuaru. Tai – vienintelis Valstybinis teatras, įkurtas per atkurtos Lietuvos 25 metus ir jau dešimt metų veikiantis  gražiausioje Vilniaus vietoje – Gedimino pr.22. Čia, po unikaliu stikliniu skliautu, rodoma daugiau kaip dvi dešimtys spektaklių, vyksta edukaciniai renginiai šeimoms, literatūriniai skaitymai, teatralizuotos  ir pažintinės ekskursijų programos. Teatras yra atviras tokiems žinomiems šalies renginiams – tarptautiniam teatro festivaliui „Tylos“, festivaliui „Kultūros naktis“  ir miesto architektūros savaitgaliui „Open House Vilnius“.  

 

 

 

 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija