1 2 3 4 ... 5 Pirmyn

Ingmaro Bergmano šimtmečiui skirtas vakaras 2018-03-14

Vilniaus mažasis teatras balandžio 11 d., 19:00 kviečia į vakarą, skirtą garsiojo švedų režisieriaus ir rašytojo Ingmaro Bergmano šimtmečiui paminėti. Žiūrovai išvys šio sezono premjerą – spektaklį „Dvasiniai reikalai“, o po jo turės išskirtinę progą pabendrauti su kūrybiniu duetu – aktore Gintare Latvėnaite ir režisieriumi Kirilu Glušajevu. Vakarą moderuos teatrologė ir vertėja iš švedų kalbos Alma Braškytė.

plačiau »

Vienas genialiausių pasaulinės dramaturgijos tekstų skambės Vilniaus mažajame teatre 2018-03-12

Kovo 20 d. 18.00 val. kviečiame į Vilniaus mažąjį teatrą, kuriame prasidės renginių ciklas „Pjesių skaitymai Vilniaus mažajame teatre“. Pirmajame ciklo renginyje bus skaitoma XVII a. prancūzų klasicizmo dramos meistro, dramaturgo Žano Rasino (Jean Racine) „Faidra“. Pjesę iš prancūzų kalbos išvertė Genovaitė Dručkutė ir Vladas Braziūnas.

plačiau »

Aktorius A. Sakalauskas: „Mums vis dar labai trūksta kultūros“ 2018-03-09

Tarptautinės Teatro dienos proga Nacionaliniame dramos teatre vėl bus rodoma geniali režisieriaus Rimo Tumino komedija „Revizorius“. Šiame spektaklyje vaidmenis sukūrė daugybė žinomų aktorių, o du jų šiemet įvertinti ypatingai: aktorė Eglė Gabrėnaitė ką tik apdovanota Nacionaline kultūros ir meno premija, Arūnui Sakalauskui kovo 12-ąją bus įteikta Vyriausybės premija už nuopelnus Lietuvos Respublikos kultūrai ir menui.

plačiau »

Nacionalinės premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė: „Norėčiau, kad atsirastų daug daugiau žmonių, kurie didžiuotųsi Lietuva“ 2018-02-15

Šiandien Vilniaus mažasis teatras švenčia – Lietuvos šimtmečio išvakarėse aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanojama Nacionaline kultūros ir meno premija. Kažkada į šį teatrą atėjusi iš Akademinio dramos teatro, kartu su pirmąja Rimo Tumino studentų karta, ji patikėjo Rimo Tumino idėja – sukurti savo teatrą. Šiandien ji tiksliai žino – tai buvo geriausias sprendimas jos gyvenime. Ji buvo viena iš nedaugelio, kuri patyrė laimę kurti teatrą ir užauginti nuostabiausių vaidmenų sodą.

plačiau »

Tarpukario laikų desertai Vilniaus mažajame teatre 2018-02-09

Vilniaus mažajame teatre vasario 13-18 dienomis vyks Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirta savaitė.  Žiūrovai kviečiami į Lietuvos dramaturgų ir režisierių spektaklius: Paulinos Pukytės „Bedalis ir labdarys“ (režisierė Gabrielė Tuminaitė), Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“ ir „Mistras“ (režisierius Rimas Tuminas).

plačiau »

Larisą Kalpokaitę jubiliejaus proga pasveikino Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson 2018-02-05

Aktorė Larisa vasario 3 d. pakvietė savo talento gerbėjus į susitikimą Vilniaus mažajame teatre, kur vyko jos romansų ir dainų vakaras „Mūs benamės sielos...“. 

plačiau »

Aktorius Martynas Nedzinskas: „Aš kiekvieną dieną save giriu ir galvoju tik apie nuostabius dalykus“ 2018-01-31

Auksinio scenos kryžiaus laureatas, Lietuvos teatro aktorius ir teatrinės improvizacijos virtuozas Martynas Nedzinskas – optimistas, mylintis gyvenimą, save, žiūrovus ir kūrybinį azartą viską pradėti iš naujo. Vasario mėnesį jis ruošiasi naujam iššūkiui – premjerai „Nuostabūs dalykai”, kuri bus pristatyta improvizacijos teatre „Kitas kampas”. Martynas pirmą kartą savo karjeroje pieš publiką stos vienui vienas. Tačiau ir šį kartą jis išlieka pozityvus: „Tai bus naujas iššūkis ir nauja patirtis. Bus labai įdomu“, – sako aktorius. 

plačiau »

Lietuvos identiteto paieškos Vilniaus mažajame teatre 2018-01-29

Kur švęsite Lietuvos šimtmetį? Galbūt Vilniaus mažajame teatre, kur vasario 13-18 dienomis vyks Lietuvos šimtmečiui skirta savaitė? Jos metu žiūrovai kviečiami į Lietuvos dramaturgų ir režisierių spektaklius: Paulinos Pukytės „Bedalis ir labdarys“ (režisierė Gabrielė Tuminaitė), Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“ ir „Mistras“ (režisierius Rimas Tuminas).

plačiau »

Larisa Kalpokaitė: atėjo laikas atiduoti tai, kas tau duota 2018-01-19

Aktorė Larisa Kalpokaitė sausio pabaigoje švenčia gražų jubiliejų ir šia proga vasario 3 d., 18:30 val. kviečia į susitikimą Vilniaus mažajame teatre, kuriame vyks jos romansų ir dainų vakaras „Mūs benamės sielos...“

plačiau »

Scenografas Adomas Jacovskis mini jubiliejų 2018-01-09

2018 m. sausio 14 d.  scenografas, tapytojas, vienas žymiausių Lietuvos teatro dailininkų Adomas Jacovskis mini 70 metų jubiliejų.

plačiau »

1 2 3 4 ... 5 Pirmyn

Archyvas

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija