1 2 3 4 Pirmyn

Vilniaus mažasis teatras gastroliuos Šanchajuje 2018-05-14

2018 gegužės 14 d. Vilniaus mažasis teatras išvyksta į vieną įtakingiausių teatrų festivalių Kinijoje „Šanchajaus modernios dramos slėnis” (Shanghai-Jing'an Modern Drama Valley), kuris vyks gegužės 5-23 dienomis.

plačiau »

„Manno laimė“ premjeroje – užuomina ir į nykstantį Gedimino pilies kalną 2018-04-30

Vilniaus mažajame teatre rengiamasi premjerai „Manno laimė“. Režisierė Gulnaz Balpeisova kviečia į naujausią savo spektaklį pagal vokiečių rašytojo, Nobelio literatūros premijos laureato Thomo Manno noveles.

plačiau »

Režisierė Gulnaz Balpeisova naujausiame savo spektaklyje kalbės apie meilę, laimę, draugystę, tikėjimą 2018-04-18

Vilniaus mažasis teatras rengiasi dar vienai sezono premjerai „Manno laimė“. Tai bus spektaklis pagal vokiečių rašytojo ir kritiko, Nobelio literatūros premijos laureato Thomo Manno noveles. Spektaklio režisierė Gulnaz Balpeisova naujausiu savo spektakliu kalbės apie meilę, laimę, draugystę, tikėjimą. Bet labiausiai – apie gyvenimą ir šviesų kelią į mirtį. Premjera jau gegužės 3-4 dienomis.

plačiau »

Ingmaro Bergmano šimtmetis. Ką šiemet galima išvysti Vilniuje? 2018-04-13

Vilniaus mažasis teatras balandžio 11 d. pakvietė į švedų režisieriaus, rašytojo Ingmaro Bergmano šimtmečio šventę, kurią paminėjo spektakliu „Dvasiniai reikalai“ ir diskusija su spektaklio kūrėjais: režisieriumi Kirilu Glušajevu bei aktore Gintare Latvėnaite. Spektaklį žiūrėjo ir Švedijos ambasadorė Lietuvoje Maria Christina Lundqvist, kuri pasidžiaugė, jog  Lietuva mini garsaus švedų kūrėjo sukaktį.

plačiau »

Vilniaus mažasis teatras rengiasi dar vienai sezono premjerai 2018-03-26

Vilniaus mažasis teatras rengiasi ketvirtai sezono premjerai. Tai bus spektaklis pagal vokiečių rašytojo ir kritiko, Nobelio literatūros premijos laureato, vieno žymiausių XX-ojo amžiaus pirmosios pusės literatūros kūrėjų Tomo Mano ankstyvąsias noveles: „Mirtis“, „Nusivylimas“, „Valia būti laimingam“, „Laimė“, „Kerštas. Novelistinė studija“, kurios šiemet pirmą kartą išverstos į lietuvių kalbą (vertėjas Antanas Gailius).

plačiau »

Ingmaro Bergmano šimtmečiui skirtas vakaras 2018-03-14

Vilniaus mažasis teatras balandžio 11 d., 19:00 kviečia į vakarą, skirtą garsiojo švedų režisieriaus ir rašytojo Ingmaro Bergmano šimtmečiui paminėti. Žiūrovai išvys šio sezono premjerą – spektaklį „Dvasiniai reikalai“, o po jo turės išskirtinę progą pabendrauti su kūrybiniu duetu – aktore Gintare Latvėnaite ir režisieriumi Kirilu Glušajevu. Vakarą moderuos teatrologė ir vertėja iš švedų kalbos Alma Braškytė.

plačiau »

Aktorius A. Sakalauskas: „Mums vis dar labai trūksta kultūros“ 2018-03-09

Tarptautinės Teatro dienos proga Nacionaliniame dramos teatre vėl bus rodoma geniali režisieriaus Rimo Tumino komedija „Revizorius“. Šiame spektaklyje vaidmenis sukūrė daugybė žinomų aktorių, o du jų šiemet įvertinti ypatingai: aktorė Eglė Gabrėnaitė ką tik apdovanota Nacionaline kultūros ir meno premija, Arūnui Sakalauskui kovo 12-ąją bus įteikta Vyriausybės premija už nuopelnus Lietuvos Respublikos kultūrai ir menui.

plačiau »

Nacionalinės premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė: „Norėčiau, kad atsirastų daug daugiau žmonių, kurie didžiuotųsi Lietuva“ 2018-02-15

Šiandien Vilniaus mažasis teatras švenčia – Lietuvos šimtmečio išvakarėse aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanojama Nacionaline kultūros ir meno premija. Kažkada į šį teatrą atėjusi iš Akademinio dramos teatro, kartu su pirmąja Rimo Tumino studentų karta, ji patikėjo Rimo Tumino idėja – sukurti savo teatrą. Šiandien ji tiksliai žino – tai buvo geriausias sprendimas jos gyvenime. Ji buvo viena iš nedaugelio, kuri patyrė laimę kurti teatrą ir užauginti nuostabiausių vaidmenų sodą.

plačiau »

Tarpukario laikų desertai Vilniaus mažajame teatre 2018-02-09

Vilniaus mažajame teatre vasario 13-18 dienomis vyks Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirta savaitė.  Žiūrovai kviečiami į Lietuvos dramaturgų ir režisierių spektaklius: Paulinos Pukytės „Bedalis ir labdarys“ (režisierė Gabrielė Tuminaitė), Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“ ir „Mistras“ (režisierius Rimas Tuminas).

plačiau »

Larisą Kalpokaitę jubiliejaus proga pasveikino Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson 2018-02-05

Aktorė Larisa vasario 3 d. pakvietė savo talento gerbėjus į susitikimą Vilniaus mažajame teatre, kur vyko jos romansų ir dainų vakaras „Mūs benamės sielos...“. 

plačiau »

1 2 3 4 Pirmyn

Archyvas

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija