VALSTYBINIS VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS

Gedimino pr. 22, LT - 01103 Vilnius

El. p. administracija@vmt.lt; teatras@vmt.lt

Juridinio asmens kodas 188200375

Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

 

TEATRO KASA

Tel. (8 5) 249 9869
Kasa dirba:
II- VI: 11.00 - 18.30 val., pietų pertrauka 15.00 - 16.00 val.
VII: 11.00 - 16.00 val.
(1 val. prieš spektaklį)

TEATRO VADOVĖ

Daiva Baltūsytė - Len

Tel. ( 8 5) 231 1549
El. p. administracija@vmt.lt; daiva@vmt.lt                                                       

VADOVO PAVADUOTOJAS

Faustas Latėnas

Tel. ( 8 5) 261 3125
El. p. faustas@vmt.lt

TEATRO MENO VADOVAS

Rimas Tuminas

Tel. (8 5) 261 3195

ŽIŪROVŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS VADOVĖ

Jolanta Karalienė

Tel. (8 5) 210 7489
Mob.  8 650 60 699
El.p. jolanta@vmt.lt

LITERATŪRINĖS DALIES VEDĖJA

Ramunė Balevičiūtė-Liugienė

Tel. (8 5) 261 3195
Mob.  8 687 27 843
El. p. ramune@vmt.lt

RINKODAROS IR KULTŪRINĖS VEIKLOS SKYRIAUS VADOVĖ

Kornelija Morkytė

Tel. (8 5) 251 4185
Mob.  8 683 43 603
El. p. kornelija@vmt.lt

ATSTOVĖ SPAUDAI

Rūta Jakimauskienė

Tel. (8 5) 210 7489
Mob.  8 677 23 127
El. p. ruta@vmt.lt

KULTŪROS PROJEKTŲ KOORDINATORĖ

Vesta Mikaliūnienė

Tel. (8 5) 251 4185
Mob. 8 677 23 127
El. p. vesta@vmt.lt 

 

BENDRŲJŲ REIKALŲ SKYRIAUS VADOVĖ

Audronė Valivonienė

Tel. (8 5) 261 3125
Mob. 
8 650 60 778
El. p.
audrone@vmt.lt

SCENOS TARNYBŲ VADOVAS

 Aurelijus Cibarauskas

Tel. (8 5) 251 4184
Mob. 
8 633 08 858

VYR. FINANSININKĖ

Elena Maceinienė

Tel. (8 5) 261 6446
El. p.
elena@vmt.lt

PERSONALO INSPEKTORĖ

Gertrūda Apanavičiūtė

Tel. (8 5) 261 3195
Mob.
8 681 79 775
El. p.
gertruda@vmt.lt

APSKAITOS IR FINANSŲ SKYRIUS

Tel./ faksas (8 5) 261 6446

 

 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija