VALSTYBINIS VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS

Gedimino pr. 22, LT - 01103 Vilnius

Juridinio asmens kodas 188200375

TEATRO KASA

Tel. 8 5 2499869
Kasa dirba:
II- VI: 11.00 - 18.30 val., pietų pertrauka 15.00 - 16.00 val.
VII: 11.00 - 16.00 val.
(1 val. prieš spektaklį)

TEATRO VADOVĖ

Greta Cholina

Tel.  8 5 2107489
El. p. gretacholina@vmt.lt

TEATRO VADOVĖS PAVADUOTOJA

Daiva Baltūsytė - Len

Tel.  8 5 2107489
Mob. tel. 8652 57771
El. p. daiva@vmt.lt

TEATRO MENO VADOVAS

Rimas Tuminas

Tel. 8 5 2613195
El. p. teatras@vmt.lt

LITERATŪRINĖS DALIES VEDĖJA

Ingrida Ragelskienė

Tel. 8 5 2613125
Mob. tel. 8650 60688
El. p. ingrida@vmt.lt

ŽIŪROVŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS VADOVĖ

Jolanta Karalienė

Tel. 8 5 2514185
Mob. tel. 8650 60699
El. p. jolanta@vmt.lt

KULTŪROS PROJEKTŲ KOORDINATORĖ

Vitalija Kot - Macevičienė

Tel. 8 5 2613195
Mob. tel. 8650 60775
El. p. vitalija@vmt.lt
 

REKLAMOS SKYRIAUS VADOVAS

Evaldas Eidukas

Tel.  8 5 2514185
Mob. tel.  8652 57779
El. p. evaldas@vmt.lt

PASTATYMŲ DALIES VEDĖJAS

Valentinas Tudorakė

Tel. 8 5 2514184
Mob. tel. 8652 57774

BENDRŲJŲ REIKALŲ IR ŪKIO SKYRIAUS VEDĖJA

Audronė Valivonienė

Tel.  8 5 2613125
Mob. tel.  8650 60778
El. p. audrone@vmt.lt

PERSONALO INSPEKTORĖ

Gertrūda Apanavičiūtė

Tel.  8 5 2613195     Faksas 8 5 2616446
Mob. tel. 8681 79775
El. p. gertruda@vmt.lt

APSKAITOS IR FINANSŲ SKYRIUS

Tel./ faksas 8 5 2616446

VYRIAUSIOJI BUHALTERĖ

Elena Maceinienė

Tel. 8 5 2616446
El. p. elena@vmt.lt

 

Mus remia:

Staipa Baltoprint Sfeca