Vardas: Nijolė [2011-04-28 15:26:11]
Jūsų pasisakymas: Labai nusivyliau teatru,kadangi prieš vaikišką spektaklį buvo prekiaujama alkoholiu.Mąstykit,jaunieji menininkai,kokias vertybes skiepijate jaunajam žiūrovui?Anūkės labai buvo nustebintos.....

Vardas: Milda [2011-04-27 15:44:36]
Jūsų pasisakymas: Buvau spektaklyje "Vestonai". Isejau po pirmos dalies, nes psektaklis ne tiek juokingai graudus, kiek baisus. Tai - ne juodoji komedija. Saleje juokesi vos keletas zmoniu ir tai, tik is tu situaciju, kurios buvo aktoriu perspaustos (fizines vaidybos prasme). Labai nusivyliau, nes spektaklis prastai isverstas, neprytaikytas lietuviskai auditorijai ir ne trupinelio neaktualus. Si pjese skirta amerikietiskai auditorijai, kuri zino ir supranta tam tikrus niuansus, susijusius su laikotarpiu, kuriame vyksta veiksmas. Tikejausi gerai praleisti laika, bet tik buvo sugadinta nuotaika. P.S. Kostiumai ir dekoracijos buvo malonus akiai.

Vardas: Kristina [2011-04-06 00:07:43]
Jūsų pasisakymas: Labai patiko spektaklis 'Bernardos Albos namai, nors eidama visai nesitikejau.Bijojau, kad bus per daug tragizmo ir visai neaktulios temos ir .t.t. Nepaprasta visu merginu, moteru vaidyba, NEPAPRASTA. Kai baigesi, dar sunku buvo atsigauti,net nesinorejo ploti kuri laika... ACIU ir SEKMES

Vardas: VMT [2011-04-04 18:03:22]
Jūsų pasisakymas: Knyga pasirodys jau netrukus!

Vardas: Jolanta [2011-03-31 11:37:38]
Jūsų pasisakymas: Laba diena, Buvote įdėję į savo puslapį straipsnį iš būsimos VMT jubiliejinės knygos apie aktorių Andrių Žebrauską. Norėjau paklausti, o kada sulauksime ir knygos pasirodymo?

Vardas: Indre [2011-03-28 15:38:05]
Jūsų pasisakymas: Pritariu 100% Majai. Vakaras buvo super!!!! Aciu Jums labai!!!

Vardas: Maja [2011-03-28 15:19:39]
Jūsų pasisakymas: Sveiki, vakar, Teatro diena, buvau, stebejau Boogie Night. Super! Aciu uz tas geras emocijas ir puikia nuotaika. Sypsausi iki siol:) Beje, kostiumai - auksciausio lygio. Kaip ir Jusu dainavimas;) Aciu!

Vardas: Remigijus [2011-03-26 23:54:04]
Jūsų pasisakymas: Šiandien jau gal kokį penktą kartą žiūrėjau "Belaukiant Godo" (žiūrėsiu ir dar penkissyk, jei tik rodysite). Dėkoju aktoriams už puikią vaidybą. Labai patiko Lakio vaidmens "atnaujinimas", o dar labiau Berniuko, nes Leo tik sugadindavo pačią tragiškiausią akimirką... Taip taip, nes mergaitės salėje pradėdavo kikenti, kai man norėdavosi verkti. Ačiū visiems!!!

Vardas: Indre [2011-03-24 18:12:52]
Jūsų pasisakymas: Aciu labai uz atsakyma! Butinai apsilankysiu :))

Vardas: Kirilas [2011-03-23 13:52:03]
Jūsų pasisakymas: INDREI dėl BOOGIE NIGHTS! Sveiki Indre ir kiti susidomeje BOOGIE NIGHTS- TAI KONCERTINE PROGRAMA, KURIOJE SKAMBA GERIAUSI DISCO EPOCHOS (70-ieji) HITAI ATLIEKAMI MAZOJO TEATRO AKTORIU, TACIAU MES NEAPSIRIBOJOME VIEN DAINAVIMU...:)BUS IR SHOKIO, IR DJ'u IR DAUG VISKO-DISCO:)BOOGIE NIGHTS Disko vakaras teatro kavinėje Dalyvauja Gintarė Latvėnaitė, Agnė Šataitė, Jokūbas Bareikis, Kirilas Glušajevas, Gabrielė Tuminaitė, Ramunė Balsevičiūtė KITOKS susitikimas su žinomais Vilniaus mažojo teatro aktoriais – užkrečiantis, įtraukiantis, šventiškas, žaižaruojantis, karštas!.. Linksmybės, šėlsmas, lengvabūdiškumas – be tabu, be dogmų ir be stabdžių!.. Pakilkite iš savo vietos ir atsiduokite šokiui arba gurkšnodami prie baro ritmiškai linguokite, pasinėrę į disko muzikos epochos gaivalą!.. ABBA, TINA TURNER, BEE GEES, JAMES BROWN, DAVID BOWIE, GLORIA GAINOR, ARABESQUE, BACCARA!... Visa tai ir dar daugiau PIRMĄ KARTĄ TEATRE, koncertinėje VMT aktorių, muzikantų, šviesos dailininkų, režisierių ir DJ’ų programoje BOOGIE NIGHTS!!!

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija